Повторно полиција во нејзиниот дом: Познатата актерка имала уште еден нервен напад?

Само недела дена откако актерката и риалити ѕвездата Тори Спелинг доживеа нервен напад, полицијата повторно го посети нејзиниот дом во Калифорнија.