Но, освен на официјалните настани или одмори, сега можеме да видиме и како тие тренираат еден до друг.

48-годишната Лопез покажа дека одржува добра форма на своето тело во друштво на својот сакан човек.

Ѕвездата објави видео во Instagram за тоа како да тренира со своето момче, 41-годишниот Алекс Родригез.Односот помеѓу пејачот и актерката и поранешниот играч од бејзбол стана јасен во март оваа година.

Датум на објава: вторник, 29 август 2017 во 11:42
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 11:59

коментари

остави коментар