На манифестацијата која беше одржана во Инглвуд, Калифорнија, беа наградени најуспешните во музичката индустрија за изминатата година.

Популарната манекенка Хајди Клум се појави во провиден  фустан од Питер Дандас, кој откри повеќе и дефинитивно беше „ѕвезда“ на вечерта.
Хајди заводливо позираше и праќаше бакнежи на фотографите кои одлично си ја завршија својата работа.

Датум на објава: вторник, 29 август 2017 во 11:58
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 11:59

коментари

остави коментар