Убавата Синди веќе 30 години е присутна во светскиот шоу бизнис и предизвикува внимание каде и да се појави.

Славната манекенка за потребите на еден нов проект комплетно го смени имиџот и од бринета стана русокоса за што подобро да ја толкува улогата на холивудската дива Мерлин Монро.

Синди на својот Инстаграм профил веќе се пофали со својот нов изглед и покажа дека без проблеми  може да ја игра улогата на легендарната холивудска дива Мерлин Монро.
 

Cindy who? 💋•

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

Датум на објава: среда, 30 август 2017 во 12:57
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:57

коментари

остави коментар