Инструкторката за јога и здрав живот , благодарејќи на неверојатната сличност со светската ѕвезда , доби милиони фанови на социјалните мрежи .

Таа снима спотови , објавува видеа и слики на кои промовира здрав начин на живот . Галинка е висока само 160 сантиметри и тешка 47 килограми, наспроти нејзината славна двојничка која е за 15 сантиметри повисока . 

Датум на објава: среда, 30 август 2017 во 18:24
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар