Англискиот модел со раскошни облини Луси Пиндер своите атрибути ги овековечи досега во безброј издание на магазините за мажи.

Со зборови тешко се опишува сексапилот на Луси која зад себе има успешна кариера во моделинг .

Атрактивната Англичанка досега многу пати ги красела насловната страници на „ФХМ“, „Нутс“.....

Убавата Пиндер може да се пофали и со актерска кариера. 

Датум на објава: сабота, 02 септември 2017 во 12:12
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар