Сексапилната новинарка благодарејќи им на социјалните мрежи  ја зголеми својата популарност и надвор од границите на Унгарија . Само на Инстаграм сексапилната Барбара ја следат повеќе од 30 000 луѓе .

Со провокативните фотки атрактивната новинарка секојдневно го зголемува бројот на своите фанови на социјалните мрежи.

Датум на објава: среда, 06 септември 2017 во 09:41
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар