5 годишно дете од градот Есекс, Британија открило змија - питон која било со должина од еден метар во тоалетот.

Момчето се преплашило и со плачење избегало од тоалетот барајќи помош од родителите.

Родителите на момчето беднаш повикале служба за диви животи кои ја отстраниле змијата.

Family's blocked toilet was due to three foot python in the U-bend

Family's blocked toilet was due to three foot python in the U-bend

Мајката на момчето сега стравува дека нејзиното дете ќе има фобија од змии.

Датум на објава: среда, 06 септември 2017 во 20:04
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 20:04

коментари

остави коментар