Британската актерка и манекенка , на која и замеруваа на тежината ужива на плажите во Италија и во Франција .

На социјалните мрежи напиша дека последните денови од одморот ги користи  и за сончање , но и за дегустација  на медитеранските специјалитети 

👑💖✨❤️ #kellybrook #model #actress

A post shared by Kelly Brook (@iamkbpretty) on

Датум на објава: недела, 10 септември 2017 во 19:44
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар