Прославата била организирана во чест на успешното тестирање на хидоргенската бомба , пренесува американскиот портал „ News.com.au“.
27- годишната Ри Сол со појавувањето прилично ја изненади јавноста  поради фактот што госпоѓата Ун последен пат во јавноста е забележана во
декември во 2016 година пренесува порталот.

Foto: AFP

Инаку Ким и Ри стоејќи еден до друг со аплауз ги поздравувале изведувачите на прославата. 

Датум на објава: понеделник, 11 септември 2017 во 21:03
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар