Иако Џеј Ло има 47 години , „жешката“ латиноамериканка изгледа како да е две децении помлада.

Атрактивната Лопез вели дека совршената става ја одржува со напорни тренинзи и контролиран начин на исхрана. Џеј Ло пие кафе без кофеин, многу вода, не пуши и пие алкохол, а веќе подолг период за појадок пие шејк со точно 90 калории. Јаде исклучиво намирници од органско потекло, нема ограничувања за зеленчук и овошје , и повремено се опушта со сладолед.

Датум на објава: понеделник, 11 септември 2017 во 08:35
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар