Атрактивната тенисерка  редновно ги воодушевува своите илјадници фанови на социјалните мрежи со провокативна фотка.


Сега  Доминика го „запали“ Инстаграм со фотка на која позира без градник и гаќички.

 

#fashionista 🍑🌶

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on


Црно-белата фотографија ги „побудале“ нејзините обожаватели .
-„Најубавиот задник, во тенисот“, „Имаш совршено тело“се само дел од комплиментите  кој ги доби во коментарите под сликата убавата тенисерка. 

Датум на објава: вторник, 12 септември 2017 во 09:55
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 09:59

коментари

остави коментар