Доколку сакате да престојувате во овој стан треба да платите 8000 фунти за една недела, а за цел месец 35 000 фунти.

Во станот има и портерети од Ленин, Мао, дури има и фотографија од Папата како седи под скалите.

Станот има 5 спални соби, три дневни соби, 5 тоалети, две приватни тераси и едно кино.

Датум на објава: вторник, 12 септември 2017 во 22:33
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар