Кара Мунд е новата Мис на Америка. Убавата Кара од Северна Дакота ги победи сите 50 убавици , кандидатки за изборот на Мис на Америка.

Датум на објава: среда, 13 септември 2017 во 17:02
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:18

коментари

остави коментар