Лажната анкета на Павел Шатев со измислени резултати само го покажуваат огромниот страв кај ВМРО-ДПМНЕ и Никола Груевски од пораз на претстојните локални избори.

Сите релевантни анкети го потврдуваат фактот дека СДСМ е фаворит на претстојните избори и дека ВМРО-ДПМНЕ ќе претрпи убедлив пораз за нивната криминална, расипничка и деструктивна политика и ниту една лажна анкета нема да го смени тој факт.

Датум на објава: четврток, 14 септември 2017 во 15:27
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар