Со својот ајфон Медведев се сликаше во лифтот во зградата на владата во Москва. Премиерот на Русија фати поза, се сликна и се објави на Инстаграм. За само 30 минути доби 21 000 лајкови, а пред да се заблагодари за лајковите дојде до 400 000!

Датум на објава: четврток, 12 јуни 2014 во 20:17
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 09:50

коментари

остави коментар