Фото: Никол Шерзингер стана русокоса!?

Сексапилната пејачка Никол Шерзингер во неочекувано издание како русокоса се позирала за насловната страница на магазинот „Космополитен“ .
Секако ова е драстична промена на мегаполуларната пејачка, ако се земе во предвид фактот дека долги години ја негува темната боја на коса.
Фотката со русокосата Никол која пејачката ја објави на социјалните мрежи наиде на различни коментари кај нејзините фанови.

Под фотографијата на која Никол најверојатно носи перика , пејачката напиша:
-Да видиме дали русокосите се забавуваат подобро?

Инаку 39 годишната Никол која е во врска со бугарскиот тенисер Григор Димитров, неодамна  изјави дека сака да се смири и да основа семејство, но пред тоа сака уште малку да работи на својата музичка и акетрска кариера.

-Сакам да  работам на повеќе филмови и претстави, а потоа за пет години ќе имам семејство, изјави Никол за „ The Sun“.

Атрактивната Никол воедно истакна дека идоли во кариерата и приватниот живот и се Џенифер Лопез, Бет Мидлер и Сејд. 

Порно ѕвезда ги бодри руските фудбалери од трибините

Руската ѕвезда Наташа Немчинова ги “запали“ трибините во првите денови на Светското првенство откако се појави на натпревар за поддршка на домаќините.

Русокосата, позната по прекарите Наталија Андреева, Анабел, Дилајла Џи и Даница, влезе во фан зоната, а многу мажи се прашуваа од каде ја познаваат.

Социјалните мрежи, исто така, го рефлектираа нејзиното присуство на стадионот, откако посакаа таа да се појавува почесто на трибините.

 

Меланија и Летиција: Кралиците на стилот ги одмерија силите, која победи? (фото)

Шпанската кралица Летиција и првата дама на САД, Меланија Трамп привлекоа посебно внимание кај модниот свет.

Нивната средба во Белата куќа остана без победник, бидејќи и двете дама покажаа исклучителен стил.

Убавата шпанска кралица повторно покажа дека има извонредно чувство за стил одлучувајќи се за розовиот фустан кој ја следи линијата на телото, украсен со копчиња. Нејзиниот фустан е креација на Мајкл Корс.

Foto: Getty

Меланија делуваше сензационално во интересниот фустан со А-крој без ракави во комбинација со сивозелена и бела боја.

И двете дами делуваа пристојни, софистицирано и одмерено.

Без премногу детали и накити, тие покажаа како и жените во зрели години можат да бидат облечени со стил.

Јапонските навивачи го исчистија стадионот по натпреварот со Колумбија (видео)

Јапонските фанови се најдоа на насловните страници на сите светски медиуми.

Имено, по победата од 2:1 над Колумбија во натпреварот од 1-то коло на групата „Х“ на Мундијалот 2018, тие го исчистија ѓубрето, кое го оставија за време на мечот.

Тие носеа вреќи, во кои го собраа целиот отпад од „Мордовија Арена“ во Саранск.

За кратко време, клиповите станаа хит на социјалните мрежи, а многу луѓе ги посочија како вистински пример.

Традиција во Јапонија е да се исчисти зад себе, без разлика дали станува збор за концерти, ученици на часови и така натаму.

 

притисни ентер