И бебе и стомачни: Пејачката за прв пат се појави во јавност после породувањето (фото)

Пејачката Черил Кол се појави за прв пат во јавноста после породувањето и сите ги воодушеви со својата витка фигура.
Атрактивната Британка после два пропаднати брака зад себе, љубовната среќа ја најде со пејачот Лиам Пајн, некогашниот член на поп групата „One Direction”.


 

❗️Exclusive ❗️Первое официальное появление 34- летней Шерил Коул на публике после рождения малыша в марте этого года. ✨Прошло меньше полугода, с тех пор, как Шерил подарила сына своему возлюбленному 24-летнему Лиаму Пейну, молодая мамочка была занята воспитанием малыша и исчезла из радаров папарацци. Но, сегодня на благотворительном футбольном матче в Лондоне, певица продемонстрировала отличную фигуру после родов. Не зря фанаты так долго ждали ее появления.Она роскошна!😍👏🏻 . . . #liampayne #cherylcole #мамочка#эксклюзив #футбол#певица#близнецы#роды#горячиеновости #losangeles #shopping #topface #oceandrive #ocean #знаменитости #волосы #kimkardashian #kendalljenner #hawaii#новостизвезд #голливуд #москва #sofiarichie #россия #пляж#scottdisick #model #superstars #supermodel #hollywood

A post shared by ⭐️HOLLYWOOD/НОВОСТИ ЗВЕЗД⭐️ (@people__stars) on


Во почетокот на оваа година станаа родители на син на кој му го дадоа името Беар, а пејачката од тогаш не се појави во јавноста.


 

Baby is back 🤦🏽‍♀️❤️love you sm angel #Cherylcole

A post shared by Nikki Corrigan (@nikkicorrigan) on


Шансa да ја покаже својата витка фигура, облечена во широки црвени патналони и бел кроп топ, доби на хуманитарен фудбалски натпревар каде подготвено позираше пред собраните фотографи.

Стајлингот го надополни со штиклите со леопард принт и црниот “Гучи“ каиш.

Порно ѕвезда ги бодри руските фудбалери од трибините

Руската ѕвезда Наташа Немчинова ги “запали“ трибините во првите денови на Светското првенство откако се појави на натпревар за поддршка на домаќините.

Русокосата, позната по прекарите Наталија Андреева, Анабел, Дилајла Џи и Даница, влезе во фан зоната, а многу мажи се прашуваа од каде ја познаваат.

Социјалните мрежи, исто така, го рефлектираа нејзиното присуство на стадионот, откако посакаа таа да се појавува почесто на трибините.

 

Меланија и Летиција: Кралиците на стилот ги одмерија силите, која победи? (фото)

Шпанската кралица Летиција и првата дама на САД, Меланија Трамп привлекоа посебно внимание кај модниот свет.

Нивната средба во Белата куќа остана без победник, бидејќи и двете дама покажаа исклучителен стил.

Убавата шпанска кралица повторно покажа дека има извонредно чувство за стил одлучувајќи се за розовиот фустан кој ја следи линијата на телото, украсен со копчиња. Нејзиниот фустан е креација на Мајкл Корс.

Foto: Getty

Меланија делуваше сензационално во интересниот фустан со А-крој без ракави во комбинација со сивозелена и бела боја.

И двете дами делуваа пристојни, софистицирано и одмерено.

Без премногу детали и накити, тие покажаа како и жените во зрели години можат да бидат облечени со стил.

Јапонските навивачи го исчистија стадионот по натпреварот со Колумбија (видео)

Јапонските фанови се најдоа на насловните страници на сите светски медиуми.

Имено, по победата од 2:1 над Колумбија во натпреварот од 1-то коло на групата „Х“ на Мундијалот 2018, тие го исчистија ѓубрето, кое го оставија за време на мечот.

Тие носеа вреќи, во кои го собраа целиот отпад од „Мордовија Арена“ во Саранск.

За кратко време, клиповите станаа хит на социјалните мрежи, а многу луѓе ги посочија како вистински пример.

Традиција во Јапонија е да се исчисти зад себе, без разлика дали станува збор за концерти, ученици на часови и така натаму.

 

притисни ентер