Ќерката на легендарниот музичар, остана засрамена во елитно летувалиште во Италија (ФОТО)

Американската манекенка и ќерка на легендарниот музичар Лајонел Ричи , Софија и нејзиниот партнер Скот Дисик деновиве му се придружија на друштвото во италијанското одморалиште Портофино , каде Кајли Џенер имаше роденденска забава.

Иако е тешко да се поверува дека некој може да биде во центарот на вниманието покрај целото семејство Кардашијан , очигледно тоа и успеа на Софија Ричи.

Таа за прошетка низ градот се облече во бел комбинезон со длабоко деколте. Но , ветрот ги растури фластерите , така што деколтето целосно се отвори и покажа премногу за минувачите во Портофино.

36- годишниот партбнер ја предупреди 20 – годишната манекенка на ,,проблемот” дури откако стигнаа на јахтата , каде се одржувашње забавата.

Софија и Скот се во врска речиси две години. Скот пред тоа беше во врска со сестрата на Кајли , Кортни Кардашијан , со која има три деца.

Карлеуша објави фотографија од сопругата на Саша Поповиќ во бикини

Директорот на „Гранд“ Саша Поповиќ е со семејството во Опатија а тамо им се придружила и Карлеуша па заедно уживаат во одморот.

Карлеуша денес попладне ја натерала жената на Саша, Сузана Поповиќ да отвори Инстаграм профил. Потоа Карлеуша ја фотографирала во бикини и ја поставила фотографијата на својот профил за да ја промовира.

Фотографијата ги примамила фановите на Карлеуша па сите почнале да ја заследуваат Сузана на Инстаграм.

Анџелина Џоли низ солзи се прости од синот , кој замина на колеџ (ВИДЕО)

Актерката Анџелина Џоли вчера го испрати на колеџ својот најстар син Медокс на Универзитетот во Сеул , Јужна Кореја.

Доаѓањето на славната актерка во кампусот на факултетот предизвика голем интерес на студентите , кои од културна дистанца ја снимаа, но немаа храброст да и пристапат неа или на Медокс.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by jowonnn🦄☂️ (@xx_efu) on

Анџелина призна дека се воздржува да не заплаче , а со колку емоции го испраќа синот на факултет , се гледа на видеото , објавено од еден од студентите.

Во видеото се слуша дека Медокс одбрал да студира биоинженерство и дека ќе живее во студентскиот дом. Анџелина ги разочара фановите во Кореја , кога им кажа дека истиот ден се враќа во САД.

Бела Хадид позира за милион лајкови на Инстаграм (ФОТО)

Откако шокира со новата боја на косата , топ моделот Бела Хадид , ги освои фановите на Инстаграм со фотографиите во монокини.

Една од најпознатите манекенки на светот позираше во секси едноделен костум со исклучително длабоко деколте , а двете фотографии добија од вчера милион лајкови.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

Бела позира во градина со цвеќиња , а во коментарите фановите напишаа и дека со новата боја на косата многу личи на сестра и Џиџи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

притисни ентер