​Како да сопре насилството врз лекарите и медицинскиот персонал?

Докторите се згрозени од вчерашниот немил настан, кога пациент претепа доктор на тетовската клиника. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер