Тимот од „Градски парк“ откако не успал да ја доведе во ред техниката во својата сала, одлучил да биде домаќин во салата „Младост“ во Гостивар.

Неофицијално, натпреварот ќе се игра без присуство на публика. /МИА

Датум на објава: понеделник, 16 април 2018 во 12:50
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар