Како што соопшти Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот за камиони е повторно востановен од 09:30 часот. /МИА

Датум на објава: четврток, 12 јануари 2017 во 10:15
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар