Многу често папараците знаат да ја „фатат“ во алкохолизирана состојба.

Сега атрактивната Никол е фотографирана во алкохолизирана состојба  по една журка во Лос Анџелес.

Сепак, популарната 38 – годишна пејачка и пијана изгледа совршено во кожно здолниште и не дозволува папараците  и алкохолот да и ја уништат забавата. 

Датум на објава: понеделник, 20 март 2017 во 11:45
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар