Таа за време на својот престој во Лондон на својот инстаграм профил сподели две многу провокативни фотографии.

 

Bodysuit: Agent provocateur Leather bra: Alexander Mcqueen Shoes: Osmose #QueenInEngland 🇬🇧🇬🇧🇬🇧

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on


Во провидно боди со елементи на црна кожа и метални нитни позира со раката на меѓуножјето.

Фановите беа изненадени од фотографиите, но и воодушевени истовремено.


 

Bodysuit: Agent provocateur Leather bra: Alexander Mcqueen Shoes: Osmose #QueenInEngland

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

Датум на објава: понеделник, 20 март 2017 во 20:43
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар