Својот совршен изглед славната манекенка Ел Мекферсон им го должи на здравиот живот,здравата исхрана, редовниот сон, секојдневните тренинзи и пиењето на најмалку три литри вода.

Prezgodna El Mekfirson

Убавата Ел на жешките Бахами без проблем се соблече во минијатурно бикини и го покажа совршениот стомак.

Spreda izgleda kao devojka, ali kad se okrene...

El, i dalje si bomba!

53- годишната Ел по две бремености  се уште има тело на кое може да и позавидат и двојно помладите девојки. 

Датум на објава: петок, 05 јануари 2018 во 11:36
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 13:46

коментари

остави коментар