Еден навистина минијатурен модел на бикини на егзотичните Бахами престави 23- годишната убавица Елетра Ламборгини.

На овој нејзин костим секако ако се најде место би требало да пишува „Ако смеете, облечете го“, бидејќи не само што е мал одзади тој е минијатурен и од предната страна.

Според  костимот познатата италијанската ТВ водителка воопшто не сака да се крие.

Датум на објава: сабота, 06 јануари 2018 во 11:07
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар