31- годишната руска убавица ги израдува своите фанови на социјалните мрежи со „жешка’ фотографија од некоја тропска  дестинација на која позира во супер минијатурно бикини.

A ovako izgleda izbliza

Во пред план на фотката е секси тангата и затегнатиот задник на убавата мама Ирина.

 

☀️

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on


Фотографијата на  поубавата половина на актерот Бредли Купер во танга за  само неколку часа доби дури 400 000 лајкови.

Датум на објава: четврток, 11 јануари 2018 во 09:34
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:11

коментари

остави коментар