Во моментов најбараниот напаѓач во светото и член на Интер Икарди заедно со својата секси сопруга Ванда одмараат на егзотичните Малдиви.
Атрактивниот Аргентинец и неговата убава сопруга , која инаку се грижи за неговата кариера секојдневно се натпреваруваат кој ќе објави повеќе фотографии на социјалните мрежи од овој егзотичен одмор.

Според нивните фанови, победник е Ванда. Таа на својот Инстаграм профил постави фотка од својот гол сопруг од една од тамошните плажи со интересен коментар. „Се надевам дека ветерот нема да го дувне неговиот качкет“, напиша секси Ванда. 

Датум на објава: четврток, 11 јануари 2018 во 10:22
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 08:32

коментари

остави коментар