Најплатената ТВ актерка на светото без проблем може да прошета и по најпознатите светски модни писти.

 

The 🌞 is out!!

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on


Кога ќе се појават вакви слики, многу често се појавуваат и коментари дека се доработени во фотошоп, . Но, фановите на Софија Вергара порачуваат дека фотката е без никаква обработка. 

Sofija pre 20 godina

Своите милионски обожаватели убавата актерка ги израдува и со фотографија  во бикини од пред 20 години.

Едно е заедничко за двете фотки на Софија во бикини, на двете колумбиската актерка изгледа совршено. 

Датум на објава: петок, 12 јануари 2018 во 10:10
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар