Девојчето е задржано во болница поради скршена клучна коска. Инцидентот се случил за време на зимскиот одмор на Анџелина Џоли со децата на езерото Тахо . Шајло незгодно паднала и ја скршила коската .

Левата рака на девојчето е в гипс , а по неколку дена поминати во болница ,

Шајло е забележана како се шета со постариот брат Кнокс. 

Датум на објава: петок, 12 јануари 2018 во 16:07
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар