Австралијанецот Мел Гибсон беше и остана еден од најголемите актерски и режисерски имиња на денешницата .

Но , очигледно во последно време сосем заборавил да го одржува својот изглед .

Папараците го уловиле 62 – годишниот Гибсон како излегува од продавница со запуштен изглед , иако беше во друштво на неговата далеку помлада партнерка Росалинда Рос , со која минатата година го доби синот Ларс Жерард. 

Датум на објава: петок, 12 јануари 2018 во 16:19
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар