„Сите заинтересирани девојки, дами, како и надарени момци може да се пријавите на кастинг - пишува на официјалната Фејсбук страна на Валијант со што се најавува снимањето на четвртиот македонски порно филм во продукција на Валијант. 

До сега се пријавиле повеќе девојки - половина од работата е речиси завршена!

Датум на објава: петок, 16 август 2013 во 23:47
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар
  1. Kako da go prijavam maz mi...ionaka nema rabota pa mi mozel barem so ova da zaraboti ;-)
  2. kje ima seks na ringla?