Младата пејачка Теа Таировиќ со својот стајлинг предизвикува воздишки кај машката публика. Сексапилната Теа сега се појави во најжешкото издание на нејзините машки фанови сигурно им е „тешко“.

Овој пат Теа  на радост на фановите одлучила во преден план да го истакне своето бујно деколте.

Датум на објава: вторник, 10 април 2018 во 10:55
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар