Фотка е баш „оригинална“ и буквално остава без зборови.

Фотографијата е направена во 2007 година за време на нивниот семеен одмор. Ферги најверојатно  во еден момент имала проблем со тангата и побарала помош од својот сопруг . Џош како и секој добар маж веднаш се погрижил да го реши проблемот.

Ферги и Џош кој веќе не се заедно, додека  беа во брак , важеа за двојка која многу „често знаеше  да разменува нежности во јавноста“. 

Датум на објава: вторник, 10 април 2018 во 12:03
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар