Инаку, овој спот многумина го сметаат за најсексапилно видео на сите времиња, а Ајзак токму за ова видео освои три „Ем-ти-ви  награди. 

Додека Ајзак остана на нивото  на „чудо од еден хит“ и набрзо исчезна од сцената, Хелен стана една од најуспешните и најплатените светски манекенки.
Од спотот кој е сниман на Хаваи поминаа 29 години, а Хелен се уште привлекува големо внимание каде и да се појави, а тоа го докажуваат и нејзините фотографии во костим за бањање кои се снимени во близина на Сиднеј. 

Датум на објава: вторник, 10 април 2018 во 13:01
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар