Доколку и вие не сте му одолеале на тој совршен фустан за лето и се прашувате дали поубаво би ви стоела покуса или подолга варијанта, во продолжени е ви покажуваме како го носат Каја Гебер, Елса Хоск и останатите тренди дами, а ова практично модно парче го потпишува  “Realisation par”  симпатичен нов бренд на чиј Инстаграм ќе пронајдете уште многу интересни комбинации. 
 

i just don’t see the resemblance

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

 

Miami sunset u are 🔥

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on

 

Follow me to Bali ✨

A post shared by Priscilla Mezzadri (@priscillamezzadri) on

 

Jungle rides 🌴

A post shared by Mathilde Gøhler (@mathildegoehler) on

Датум на објава: вторник, 10 април 2018 во 13:32
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар