Заев: Утврдивме опција прифатлива за двете страни, ќе се бара консензус дома

Синоќешната средба Заев Ципрас во Софија траела до раните утрински часови. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер