Меј: Решението за името ќе донесе придобивки за двете земји

По Софија, Скопје дестинација на британската Премиерка Тереза Меј. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер