Димитров: Немаме отворени прашања со соседите

Димитров во Берлин се сретна и со министерот за надворешни работи на СР Германија Хајко Мас. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер