Власта ќе слави в сабота, опозицијата ќе протестира в недела

Оценките во земјава и понатаму се поделени околу исходот на Самитот на НАТО. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер