Македонија беше ѕвезда на Самитот на НАТО

Македонија и официјално доби покана за членство во НАТО. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер