Македонски државјанин уапсен во фудбалскиот скандал во Белгија

Три дена по избивањето на најголемиот фудбалски скандал за местење натпревари во Белгија, исплива и првиот Македонец, инволвиран во аферата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер