НПС: Полицајците работата во стари униформи

Независниот полициски синдикат го обвини МВР дека полицајците работат со стара опрема. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер