Кој им се заканува на членовите на ВМРО-ДПМНЕ?

МВР не ги открива политичарите кои добивале закани околу донесувањето на предлогот за уставните измени. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер