Архимандрит Партениј ја прими наградата од Европскиот парламент во Брисел

Архимандрит Партениј ја прими наградата од Европскиот парламент во Брисел Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер