Двајцата обвинети за убиството на Никола Саздовски се изјаснија дека не се виновни

Започна судењето за убиството на дваесетгодишниот Никола Саздовски од навивачката група Комити Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер