Се објавуваат СМС и вајбер комуникација на судењето за 27ми април

Со читање на пораки од телефонски преписки во Кривичниот суд продолжи доказната постапка за настаните од 27 април. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер