Мицкоски: Излезете и гласајте во недела, Заев подготвува сценарио

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, ги повика граѓаните да излезат и да гласаат на претседателските избори во недела. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер