Последен ден од кампањата, од ноќеска на полноќ изборен молк

Претседателските кандидати ги користат последните часови за убедување на граѓаните в неделата гласот да го дадат за еден од нив. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер