ДИК уверува дека се е подготвено за фер и демократски избори

Со заедничка фотографија, шефовите на избирачките штабови на кандидатите за претседател се обврзаа на фер и демократски избори во недела. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер